Özet

Uzun zamandır gecikmiş X-Men filmi için yeni bir fragman olan The New Mutants geldi ve gördüğüm şeylerden yola çıkarak, film uzun süre beklemeye değer olabilir.

Yeni Mutantlar için ilk fragmanı aldığımızdan bu yana iki yıl geçti ve o zamandan beri film yayınlanma programında o kadar çok karıştırıldı ki, orada birçok insan filmde asla gözümüzü bırakamayacağımızı düşündü. Daha küçük ölçekli X-Men filmi yeniden başlatma söylentileri ve diğer konularla uğraştı, ancak şimdi pazarlama treni kalkmaya ayarlandığından yeni Nisan çıkış tarihi sağlam görünüyor.

Yeni Mutantlar Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Henry Zaga, Blu Hunt ve Charlie Heaton’u, güçlerini keşfederken iradelerine karşı hapsedilen beş genç mutant olarak canlandırıyorlar. İlk fragmanın o zamandan beri düştüğü fikri olan film, çizgi roman meslektaşlarından ayıran daha korkudan ilham alan bir anlatıya sahip olacak.

Josh Boone tarafından yönetilen Yeni Mutantlar ilk olarak 22 Şubat 2019’a girmeden önce 13 Nisan 2018’de açılacaktı. Mouse House daha sonra yeni sürümünün Nisan 2020 çıkış tarihine yerleşecek.

Video ve Fotoğraf

1 Video

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir