Özet

Küba uyuşturucu ekip liderliğini devraldıktan yaklaşık 17 yıl sonra Marcus Burnett (Lawrence) huzurlu bir aile hayatı sürdürüyor. Ancak geçmişin dehşeti, kendini korumak ve uyuşturucu kartelini indirmek için ne gerekiyorsa yapması gereken ortağı Mike Lowrey’i (Smith) rahatsız ediyor.

‘ Bad Boys For Life ‘ konusu ve Miami polis departmanının ve seçkin AMMO ekibinin Meksikalı bir uyuşturucu kartelinin genç lideri Armando Armas’ı (Jacob Scipio) devralma zorluğu etrafında odaklanmıştır. Isabel Aretas karakterini oynayan Meksikalı-Amerikalı aktris Kate del Castillo, ölen bir uyuşturucu kralı ve Armando’nun bu aksiyon komedisinde çekimleri çağrıştıran annesinin dul eşi olarak etkileyici.

Esprili diyaloglar ve yüksek hızlı kovalamacılar gibi komedi ve aksiyon unsurları eğlenceli olsa da, zaman zaman tempo düşer. Film, son 30 dakika içinde Miami ve Meksika’nın doğal bölgelerindeki aksiyon sahnelerinin yanı sıra anlatının öngörülemezliğine katkıda bulunan yeni vahiylerle devam ediyor.

Belçikalı yönetmen ikilisi Adil El Arbi ve Bilall Fallah , Bad Boys serisinin hızlı tempolu ve renkli senaryosunu uyarlama konusunda etkileyici bir iş çıkarıyor. Uzun bir aralığa rağmen, Bad Boys For Life, franchise mirasını öne çıkarıyor ve liderleri üçüncü kez bir cazibe olmasını sağlıyor.

Video ve Fotoğraf

1 Video

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir