Şarkıcı Bruno Mars film sektörüne giriyor. Aylar boyunca süren bir dizi tartışmadan sonra Disney, Mars’ın oynayacağı ve üreteceği müzik temalı tiyatro sinema ekmek için Bruno Mars ile bir anlaşma yaptı.

Konu detayları açıklanmadı, ancak filmin Mars’ın yaratacağı ve icra edeceği orijinal müziklerden oluşacağı biliniyor. Mars anlaşmasının ayrılmazı, film grubunun müziğini yöneten Mitchell Leib’di. Mars ile birkaç ay önce görüşmeye başlayan Leib, bu anlaşmanın gerçekleşmesine yol açtı. Bir sonraki adım, fikri bir özellik filmine dönüştürmek için bir yazar veya yazar-yönetmen ayarlamak olacaktır.

Bruno Mars bugün müzik sektöründe çalışan en ünlü sanatçılardan biridir. 27 adaylıkta 11 Grammy Ödülü kazandı ve dünya çapında 200 milyondan fazla single sattı ve onu tüm zamanların en çok satan sanatçılarından biri haline getirdi. “Big 3” – Yılın Albümü, Yılın Rekoru ve Yılın Şarkısı dahil olmak üzere altı kupa kazanan 60. Grammy Ödüllerini aldı. Mars aynı zamanda iki kez Super Bowl devre arası sanatçısı ve Billboard Hot 100’de bu on yıldaki diğer erkek sanatçılardan daha fazla hit yaptı.

İlgili Makale

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir